wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » 3 » Foteliki 9-18 kg4

Foteliki 9-18 kg

Kompleksowo zaopatrzony sklep internetowy Orino.pl stanowi miejsce, w którym można kupić foteliki 9-18 kg. Oferujemy modele, które łatwo się mocuje i spełniają wszystkie wymogi jakości. Między innymi foteliki Caretero mają rozwiązania pozwalające na instalację przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wszystkie modele, w tym foteliki Baby Design charakteryzują się wykonaniem z materiałów przyjaznych dla skóry dziecka.
 

Foteliki samochodowe 9-18 kg maksymalne bezpieczeństwo dla Twoje dziecka


Niezależnie, który fotelik samochodowy 9 18 zostanie wybrany dziecko będzie mogło cieszyć się swobodą ruchów ze względu na przestronne siedzisko i wygodne oparcie. Zaprojektowane w nowoczesnym zacięciem foteliki samochodowe 9 18 zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Przykładem świetnej konstrukcji i estetycznego designu są foteliki Recaro.
 
Foteliki Lionelo stanowią kolejne potwierdzenie, że nasz asortyment to wyłącznie foteliki samochodowe o intuicyjnej obsłudze i wysokiej klasie. Podczas jazdy fotelik 9 18 nie powoduje przegrzewania się dziecka. Ponadto proponowane foteliki od 9 do 18 kg zdały celująco egzaminy w crash testach, dlatego warto kupić u nas fotelik dla dziecka 9-18 kg.

Wybierz i zamów online fotelik 9-18 kg w naszym sklepie internetowym


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl